Pramogos ir projektai

PLJS2014 akimirka

PLJS metu renginio erdvėse savo projektus, veiklas bei pramogas pristatys ir kvies išbandyti daugiau nei 30 organizacijų ir projektų. Negarantuojam, jog sąrašas – galutinis, jis gali pasipildyti.

LT Big Brother mentoriai valandą laiko skirs profesinėms ir akademinėms karjeros konsultacijoms po 20-30 min. vienam žmogui.

Susitikimai su „Renkuosi mokyti!“ mokytojais – kažkada svajojai būti mokytoju? O gal tiki, kad šalies ateitis prasideda klasėje ir būtent čia tavo žinios ir iniciatyva kurti pojyčius bus vertingiausia? Kviečiame susitikti su jaunaisiais mokytojais ir išgirsti „karštus“ įspūdžius iš mokyklos: kokius iššūkius teko įveikti stojus prieš klasę ir kaip tai prisidėjo prie asmeninės lyderystės vystymo. Papasakosime, kaip prisijungti prie programos ir tapti mokytoju nuo 2019 m. rugsėjo.  Lyderystės ir komunikacijos užduotys – geri bendravimo įgūdžiai ir darbas komandoje – būtinos savybės sėkmei ir versle, ir mokykloje. Ateik susipažinti su naujais žmonėmis, patirk smagių emocijų, išmok perduoti žinią taip, kad ją suprastų komandos nariai. Juk kartu veikti smagiau!

„Gumulas“ įtrauks festivalio dalyvius į komandinius žaidimus bei veiklas, perteikiančias verslo kūrimo modelį; idėjininkų ir specialistų būrimą į bendruomenę, bus organizuojami kontaktų mainai; viktorinos ir užduotys verslumo tematika;

Global Shapers kvies į diskusiją apie skirtingus finansavimo būdus (crowdfunding, ICO), kurie gali būti panaudoti burdami pasaulio lietuvių bendruomenę. Idėja gimė sužinojus, jog Jurbarko Raudonės pilis bus parduodama ir, stebint panašias tendencijas pasaulyje, kuomet „crowdfundinimo“ principu patys gyventojai gali prisidėti prie šalies paveldo išsaugojimo taip kurdami bendrumo jausmą.

BitDegree: viskas, ką norėjai sužinoti apie kriptovaliutas ir blockchain'ą – nemokamoje elektroninėje mokymosi platformoje. Ateik išbandyti.

AIESEC Lietuva: „World Cafe“ tipo diskusijos lyderystės, darnaus vystymosi, profesionalių stažuočių užsienyje ir kitomis temomis.

Mokslo sriuba kvies patirti neįprastus mokslinius eksperimentus tokius kaip ugninės rankos, pažvelgti į pasaulį per mikroskopą bei išgirsti daug įdomių mokslo pasakojimų. Ateik išbandyti.

Atvirlaiškių kampanija „Ačiū“ siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien. Renginio metu ateik rašyti, dėkoti, siųsti – taip šiuo gražiu ir paprastu veiksmu priminti lietuviams, kokie jie svarbūs.

City Alumni kvies į interaktyvius pristatymus su Lietuvos žemėlapiu ir žaidimais-konkursais bei organizuoja regionų pokyčių dirbtuves – 2 val. trukmės dirbtuves, kurių dalyviai kurs sprendimus regionų vystymuisi.

Misija Sibiras kvies pasimatuoti žygio dalyvio kuprinę bei užsukti į 14 m. skersmens palapinę.

#chooseklaipeda surengs jūros ir laisvės, mazgų ir ryšių mezgimo įkvėptas dirbtuves. Jie nori pakviesti jaunimą prisiliesti prie universalios, tarptautinės kalbos – gestų, mimikos. #chooseklaipeda logotipe – simbolinis jūrinis mazgas, kuriuo tarsi norima  sujungti jaunimą, nesvarbu, kur jis mokosi, gyvena ar dirba.

Robotikos akademija – tai robotų konstravimo dirbtuvės ir vieta, kur mokysies programuoti juos pats. Laukia robotų lenktynės!

Maltiečiai rūpinsis mūsų visų sveikata renginyje bei, prireikus, teiks pirmąją pagalbą. Lygiai taip pat prisistatys save bei pasakos apie savanorystę ir jos galimybes.

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai