Stebėk Aido bėgimą!

Ultramaratonininkas Aidas Ardzijauskas visus bėgimo entuziastus ir jiems prijaučiančius kviečia prisijungti prie istorinio 100 km bėgimo. Jo tikslas – į Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą (PLJS), vyksiantį liepos 6-8 d. „Harmony Park“, Prienų rajone, atbėgti tiesiai iš Vilniaus. Bėgikas, iš Lietuvos Respublikos Prezidentės rankų gavęs apdovanojimą už nuopelnus Lietuvai, pasuks tiesiai festivalio link.

Bėgimas – ne tik sielą ir mintis atgaivinanti, bet ir žmones vienijanti veikla. Ultramaratonininko teigimu, bėgimo iš Vilniaus į Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą  priežastis yra ne tik paminėti Valstybės dieną, bet ir drauge išreikšti vienybę, slypinčią kiekvieno lietuvio širdyje. Kiekvienas bėgimą mylintis tautietis kviečiamas bet kurioje A. Ardzijausko maršruto vietoje prisijungti prie bėgančiųjų ir įsiamžinti istorinėje kelionėje, kurioje automobilį atstoja sportbačiai ir užsispyrimas. Numatoma bėgimo trukmė – apie 10 valandų, o norintys bėgti kviečiami stebėti bėgiko kelionę realiu laiku atnaujinamą minutės tikslumu (tikslią nuorodą stebėjimui bus galima rasti www.pljs.lt nuo pat penktadienio ryto) ir prisijungti jiems tinkamiausiame maršruto taške. Bėgimą taip pat transliuos portalai DELFI bei „We Love Lithuania“.

Aidas paklaustas, kodėl bėga ir ką tai duoda jam pačiam, sako, jog bėgimas suteikia sparnus ir galimybę gyventi, pažinti pasaulį ir save. „Bėgimas atidarė daug durų, leido svajoti, bėgdamas jaučiuosi tiesiog labai gerai. Atstumas man – kaip geros gyvenimo „knygos“ lapai: kuo jų daugiau, tuo įdomiau. Smalsumas verčia versti vis naują lapą net tada, kai atrodo, kad ta knyga – „neverta dėmesio“, – pasakoja Aidas Ardzijauskas.

Bėgiko A. Ardzijausko žygius būtų galima įrašyti į Lietuvos istoriją – 8 000 km bėgimas iš Dakaro į Vilnių, bėgimas aplink Baltijos jūrą ir visą Šiaurės Ameriką. Paties lengvaatlečio teigimu, viena pergalės medalio pusė visuomet būna skiriama Lietuvai. „Galbūt visai nesvarbu, kur tu esi – svarbu, kad tu apie tai galvoji ir darai taip, kad būtų gerai Lietuvai”,  – priduria ultramaratoninkas ir primena, jog prie jo jau šį penktadienį, liepos 6 d. prisijungti gali kiekvienas norintis.

Tiesa, bėgimas festivalyje – ne naujiena, festivalio sporto ir sąmoningumo programa sporto mėgėjus ir visus norinčius kviečia į diskusiją apie sporto psichologiją bei jos pritaikymą kasdieniame gyvenime, o po jos – į varžybų aikštelę ar bėgimo varžybų startą, kur visi norintys galės išmėginti jėgas.

Aido Ardzijausko bėgimą iš Vilniaus į PLJS minutės tikslumu galite stebėti čia: https://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0OtIe5EtqI1280veX6KeisfGByqZBr6Tu

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai