PLJS2016 – interaktyvios verslo žaidynės

Jau trečiąjį kartą Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime dalyvaujanti VšĮ „Versli Lietuva“ suvienijo pajėgas su jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai“ bei „StartUp Lithuania“ ir organizuoja „Business Hunt“ žaidynes, kurių metu aktyviai praleisite laiką, tobulinsit savo gebėjimus dirbti komandoje ir sužinosite bei praktiškai įsitikinsite verslo kūrimo Lietuvoje paprastumu bei privalumais siekiant pritraukti užsienio investuotuojų iš viso pasaulio.

Registracija ir žaidynės vyks liepos 8-9 dienomis. Žaidynių tikslas ne tik suteikti žinių, bet ir padėti užmegzti naujus kontaktus tarp bendraminčių, tad registruojantis nebūtina su iš anksto suformuota komanda. Renginio metu Jums tereikia ateiti į „Business Hunt“ ženklu pažymėtą stendą ir nusiteikti gerai praleisti laiką, o prizais ir visu kitu pasirūpins VšĮ „Versli Lietuva“,  „Kurk Lietuvai“ ir „StartUp Lithuania“ komandos.

Registracija: 8-9 dienomis, “Business Hunt” stende

Dalyvių skaičius: Maksimalus komandos dydis 4 asmenys, minimalus - 2.
*Gali ateiti su komanda arba vienas.

Žaidynės : 8-9 dienomis. Žaidynių laikas neribojamas, tad spėsi išgirsti visus pranešimus!

Prizai: Įvairūs VšĮ “Versli Lietuva”,  „Kurk Lietuvai“ ir „StartUp Lithuania“  įsteigti prizai, tarp kurių ir pakrautas PowerBank!

 

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai