PASAULIO LIETUVIAMS – SPORTO TURNYRAI

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime dalyvius suburs ne tik aktualūs pranešimai, diskusijos, susitikimai, bet ir įvairios sporto varžybos. 

Liepos 8-10 dienomis vyksiančiame verslo, mokslo, politikos ir kultūros festivalyje lietuviai iš viso pasaulio kviečiami dalyvauti krepšinio, futbolo, tinklinio turnyruose ir Pasaulio lietuvių bėgime.

Į sporto turnyrus jau galima registruotis festivalio tinklapyje www.pljs.lt. Sporto aistruoliai kviečiami pasirinkti patinkančią sporto šaką, suburti savo komandą ir ją užregistruoti el.paštu inga.blonskiene@pljs.org. Registruojantis būtina pateikti komandos pavadinimą, komandos sudėtį bei kontaktinį el.paštą ir telefono numerį. 

Mini futbolo turnyre komandos susirungs dvejuose 10 min. trukmės kėliniuose. Komandoje galimas maksimalus 12 registruotų žaidėjų skaičius, žaidžiama 7 prieš 7 žaidėjus. 

3x3 krepšinio turnyro komandose gali būti registruoti penki žaidėjai, rungtyniaujama trys prieš tris, rungtynių trukmė – 10 min. arba iki 15 taškų. 

4x4 mišrių komandų tinklinio turnyre bus žaidžiama 4 prieš 4, kol komanda pelnys 15 taškų. 

Šiemet tradiciškai vyks ir Pasaulio lietuvių bėgimas. Iš anksto užsiregistravę dalyviai atsižvelgdami į savo fizinį pasirengimą galės pasirinkti 2 arba 4 kilometrų ilgio trasą „Harmony park” teritorijoje. Registruotis į Pasaulio lietuvių bėgimą reikia adresu https://dbtopas.lt/takas/lt/varz/2016081 iki liepos 7 dienos 24 valandos. 

Geriausiųjų laukia specialiai įsteigti prizai.

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai