Kviečiame registruoti įvairių sričių projektus į konkursą

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo, kuris vyks liepos 10 - 13 dienomis, organizatoriai kviečia registruotis projektų pristatymui. Sumanios visuomenės ugdymas - vienas pagrindinių strateginių Lietuvos tikslų. Natūralu, kad kasmet atsiranda naujų, inovatyvių idėjų, kurios sužavi Lietuvą. Siekiant prisidėti prie originaliausių šalies idėjų palaikymo ir plėtros, organizuojamas projektų konkursas.

Konkurso metu atrinkti geriausi projektai bus pristatyti Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo metu. Projektų pristatymo tikslas – atrasti ir parodyti pasaulio lietuviams originalius, sumanius ir konceptualius projektus. Tai labai skirtingi savo turiniu ir forma projektai – nuo festivalių iki ekspedicijų, nuo mokslinių tyrimų iki pilietinių akcijų.

Suinteresuoti projektų įgyvendintojai kviečiami registruotis, pildyti anketą internetiniame tinklapyje ir pasirinkti vieną iš keturių konkursinių projektų pristatymo sričių: verslas, mokslas ir inovacijos, kultūra, visuomenė ir pilietiškumas. 

Pasibaigus registracijos laikotarpiui bus skelbiamas viešas balsavimas, kurio metu bus išrinkti geriausi projektai. Festivalio metu visi lankytojai turės galimybę rinkti geriausią kiekvienos srities projektą, kuris bus apdovanotas.

Daugiau informacijos apie registraciją galite rasti čia

Verslo, kultūros, politikos ir mokslo festivalio metu pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus daugiau kaip 100 žinomų šių sričių atstovų. Tarp jų: „Bath“ universiteto Jungtinėje Karalystėje lektorius Ainius Lašas, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, Lietuvos ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Algirdas Kaušpėdas, Arnoldas Lukošius, Dalia Ibelhauptaitė ir kiti.

Festivalyje vyks kūrybinės dirbtuvės, sporto turnyrai, rodomas kinas ir spektakliai. Lankytojus kvies karjeros ir kontaktų mugės. Vakarais scenoje pasirodymus kurs Jurga, Leon Somov ir Jazzu, „Golden Parazyth“, „Biplan“, „Liūdni Slibinai“, GJan, „Keymono“ ir kiti.

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
mecenatas pagrindinis partneris generalinis rėmėjas pagrindiniai rėmėjai
rėmėjai informaciniai partneriai partneriai draugai