Idėja

Daugiau kaip 3000 pasaulio lietuvių dalyvavo pirmame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime Lietuvoje iš daugiau kaip 40 šalių.

Šią vasarą, liepos 8-10 dienomis, jau trečią kartą vyks Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas (PLJS2016). Verslo, mokslo, politikos ir kultūros festivalis tradiciškai vyks Prienų rajone, Harmony park“ teritorijoje. 

Pasaulio lietuvių susitikimo metu pranešimus verslo, mokslo, politikos ir kultūros temomis skaitys ir diskutuoti kvies įvairių sričių specialistai. Verslo ir politikos dalyse bus kalbama apie dalijimosi ekonomiką, vakarietiškos verslo kultūros stygių, toleranciją, aptariamos grėsmės Šengeno erdvei, Lietuvos saugumo klausimai, regionų plėtros perspektyvos. Mokslo erdvėje vyks diskusijos apie gyvybės mokslus, mokslo komercializavimą, psichinę visuomenės sveikatą. Kultūros erdvėje lankytojai kalbės apie skirtingų kartų kūrėjų santykį, propagandą žiniasklaidoje ir mene.

Vakarais didžiojoje hipodromo scenoje vyks ryškiausių Lietuvos grupių ir atlikėjų bei įdomiausių jaunų muzikos grupių pasirodymai, didžiuliame ekrane bus rodomi naujausi pastarųjų dvejų metų Lietuvos kino kūrėjų darbai, o po didžiųjų koncertų ryto laukti kvies naktišokiai. 

Renginio metu „Harmony park“ teritorijoje veiks kūrybinės ir technologinės dirbtuvės, vyks susitikimai su rašytojais, keliautojais, aktoriais, didžiųjų Lietuvos ir užsienio įmonių vadovais, sportininkais. Sporto mėgėjai galės dalyvauti draugiškuose krepšinio, futbolo, tinklinio turnyruose. Vėl vyks itin didelio susidomėjimo sulaukęs Pasaulio lietuvių bėgimas.

Šiais metais festivalis prasidės penktadienį ryte ir tęsis iki sekmadienio vakaro – sekmadienį taip pat vyks pranešimai ir diskusijos.

Nesvarbu, kiek jums metų, ką jūs veikiate ir kur gyvenate, Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas yra atviras visiems. Dalinkimės patirtimi, mokykimės, bendraukime ir kurkime ateitį kartu!

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą organizuoja Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga – nepriklausoma, nepolitinė, savanoriškumo pagrindu veikianti jaunimo organizacija, kurios pagrindinis tiklas – atstovauti pasaulio lietuvių jaunimo interesams. 

Renginį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

Iki susitikimo liepos 8-10 dienomis!

NAUJIENOS

DaugiauMažiau
MECENATAS PAGRINDINIAI PARTNERIAI GENERALINIS RĖMĖJAS PAGRINDINIS RĖMĖJAS